Universální magnetický držák do auta Červená

Universální magnetický držák do auta (2)
  • Universální magnetický držák do auta (2)
  • Universální magnetický držák do auta (1)
  • Universální magnetický držák do auta (3)

Váš mobilní telefon se už nebude v autě povalovat na sedadle, v přihrádkách nebo nebude viset na tyči na čelním skle. Tento magnetický držák vyřeší vše naráz. Je skvělým skloubením praktičnosti a univerzálnosti zároveň. Díky… Více informací

 Skladem
119
Vyberte variantu
ks
Katalogové číslo:
AP-015-1
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání
ks

Váš mobilní telefon se už nebude v autě povalovat na sedadle, v přihrádkách nebo nebude viset na tyči na čelním skle. Tento magnetický držák vyřeší vše naráz. Je skvělým skloubením praktičnosti a univerzálnosti zároveň. Díky své jednoduché konstrukci je ideálním držákem pro celé spektrum mobilních telefonů. Jedná se o velmi praktický a zároveň téměř nejlevnější z celé nabídky držáků telefonů do auta.

Hliníková slitina, ze které je vyroben, dodává držáku i velice moderní a luxusní vzhled. Díky minimálním rozměrům vám nebude překážet ani v rozhledu. Jeho moderní design nenarušuje celkový vzhled na palubní desce.

Připevnění telefonu k tomuto držáku zajišťuje velmi silně magnetizující destička, kterou umístíte pod ochranný obal telefonu. Ta je součástí obsahu balení.  Máte-li telefon v pouzdru s magnetickým obalem, nebudete ani muset tuto destičku použít. Použití tohoto držáku je proto rychlé, aniž byste museli nastavovat držák na konkrétní velikost telefonu, jen přiložíte a ihned můžete vyrazit. Připevnění samotného držáku do ventilační mřížky je velice jednoduché, a to díky klipu potaženému silikonem, který je vyroben z měkkého, ale současně pevného materiálu.

Rozměry cca: 8x4 cm průměr magnetické destičky 4 cm

 

Universální magnetický držák do auta (1) Universální magnetický držák do auta (3)

Uživatelská recenze produktu Universální magnetický držák do auta Červená

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů