Teploměr vpichovací digitální

- 10%
Teploměr vpychovací digitální (1)

Tento teploměr je nezbytnou výbavou pro každé grilování, skvěle se ale hodí i pro domácí pečení. Pokud budete chtít maso opravdu dokonale připravit, použijte kuchyňský digitální teploměr do masa. Nebudete muset každou chvíli… Více informací

 Skladem
170
Před slevou:
189
ks
Katalogové číslo:
A01-0011
EAN:
9417518053007
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Tento teploměr je nezbytnou výbavou pro každé grilování, skvěle se ale hodí i pro domácí pečení.

Pokud budete chtít maso opravdu dokonale připravit, použijte kuchyňský digitální teploměr do masa. Nebudete muset každou chvíli nervózně maso zkoušet, aby nakonec nebylo moc propečené nebo naopak ještě skoro úplně syrové. Každý má rád svou úpravu, pomocí tohoto šikovného nástroje však připravíte klidně každý kousek jinak a všem k jejich dokonalé spokojenosti.

Během několika sekund máte totiž dokonalý přehled o tom, jaká je právě teplota uvnitř pekoucího se masa. Na rukojeti je umístěn přehledný displej, současně podávající informaci o aktuální teplotě v mase. Nechybí ani přepínač na evropskou nebo americkou normu, tedy zvolíte si °C nebo °F podle libosti.

Technické údaje: - Měřicí rozsah: -50 ºC až 300 ºC, rozlišení: 0,1 °C [0,1 °F], délka sondy: 11 cm - rozměry LCD displeje: 2,2 × 1 cm, součástí je chránič na jehlu, sonda je nerezové oceli, napájení pomocí 1,5V baterie – je součástí balení.

Uživatelská recenze produktu Teploměr vpichovací digitální

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů