Ring LED světlo - kruhové fotografické světlo

Ring LED světlo - kruhové fotografické světlo (1)
  • Ring LED světlo - kruhové fotografické světlo (1)
  • Ring LED světlo - kruhové fotografické světlo (2)

LED prstencové světlo je profesionální osvětlení dostupné pro každého. Pokud rádi fotografujete nebo pořizujete videozáznamy, pak se taková lampa stane pro vás nenahraditelným doplňkem. Ring Light LED je skvělé pro portrétní… Více informací

 Skladem
799
ks
Katalogové číslo:
E-008
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

LED prstencové světlo je profesionální osvětlení dostupné pro každého. Pokud rádi fotografujete nebo pořizujete videozáznamy, pak se taková lampa stane pro vás nenahraditelným doplňkem. Ring Light LED je skvělé pro portrétní fotografie.

Lampa se snadno a pohodlně používá a ovládá se pomocí dálkového ovladače umístěného na kabelu, sada obsahuje stativ pro instalaci a spolehlivé upevnění lampy. Hlavní výhodou lampy je schopnost upravit teplotu světla - lze si zvolit ze dvou režimů : denní světlo (mírně do žluta), nebo čisté bílé světlo.

Stativ lze použít samostatně pro upevnění fotoaparátu nebo kamery.

Uvnitř osvětlovacího kruhu je odnímatelný držák na mobilní telefon, kterým můžete fotografovat, aniž by vytvářel stíny. Díky LED Ring Fill Light můžete vytvářet krásné a vysoce kvalitní fotografie.

Světlo lze připojit pomocí USB Powerbanky a lze ho tedy využít kdekoliv. Díky LED technologii je velice nízká spotřeba elektrické energie. 

Rozměry: Průměr 26 cm; výška 200 cm;

Ring LED světlo - kruhové fotografické světlo (2)

Uživatelská recenze produktu Ring LED světlo - kruhové fotografické světlo

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů