Full HD kamera ve zpětném zrcátku s displejem Forever VR-140

Full HD kamera ve zpětném zrcátku s displejem (1)
  • Full HD kamera ve zpětném zrcátku s displejem (1)
  • Full HD kamera ve zpětném zrcátku s displejem (2)
  • Full HD kamera ve zpětném zrcátku s displejem (3)

Kvalitní kamera do auta vestavěná do zpětného zrcátka je vhodná k záznamu dopravní situace před vozidlem. Spojuje funkci přehledného zpětného zrcátka s kvalitní FullHD kamerou. Po nastartování se automaticky spustí záznam z… Více informací

 Skladem
599
ks
Katalogové číslo:
AP-019
EAN:
1268237003501
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Kvalitní kamera do auta vestavěná do zpětného zrcátka je vhodná k záznamu dopravní situace před vozidlem. Spojuje funkci přehledného zpětného zrcátka s kvalitní FullHD kamerou. Po nastartování se automaticky spustí záznam z kamery, který lze později použít například jako důkazní materiál v případě nehody nebo jako záznam z cesty.
Toto multifunkční zpětné zrcátko je vybaveno 4,3" HD displejem, který zjednoduší nastavení parametrů kamery a také umí zobrazit uložené záznamy.  Displej může zobrazovat i obraz z parkovací kamery nebo připojeného DVD přehrávače, případně DVB-T tuneru. Díky svému umístění ve zpětném zrcátku vám kamera nebude překážet ve výhledu na čelním skle, navíc oproti běžným kamerám do auta není tolik viditelná, a tak je možno ji nechávat bez obav v autě i v době vaší nepřítomnosti. Zařízení je univerzální - pomocí gumových držáků lze umístit do každého vozidla. Další výhodou je výborná kvalita záznamu ve Full HD rozlišení dokonce i za zhoršených světelných podmínek. Video z obou kamer se ukládá na microSD paměťové karty o velikosti až 32GB (karta není součástí dodávky). Záznam probíhá ve smyčce a po zaplnění karty se začnou přepisovat nejstarší záznamy. Nehrozí tedy, že by došlo k přerušení záznamu z důvodu zaplnění paměťové karty. Kamera má také vestavěný G-sensor (gravitační senzor), který v případě nárazu uzamče záznam na paměťové kartě a nehrozí tedy jeho přepsání a následná ztráta. 

  • Max. rozlišení videa přední kamera FullHD 1920x1080p,
  • Formát videa AVI
  • Formát foto JPG
  • Podpora microSD paměťových karet až do 32 GB třídy 6 a vyšší
  • Zabudovaný mikrofon a reproduktor

 

 Rozměry:  zrcátko cca 30,4 x 8,2 cm

Full HD kamera ve zpětném zrcátku s displejem (2) Full HD kamera ve zpětném zrcátku s displejem (3)

Uživatelská recenze produktu Full HD kamera ve zpětném zrcátku s displejem Forever VR-140

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů