Bezpečnostní set kamer 4ks

Bezpečnostní set kamer 4ks (1)
  • Bezpečnostní set kamer 4ks (1)
  • Bezpečnostní set kamer 4ks (2)
  • Bezpečnostní set kamer 4ks (3)
  • Bezpečnostní set kamer 4ks (4)

Sledujte online co se děje ve vaši domácnost, chatě, chalupě, skladu, obchodě nebo kanceláři on line. Tento set je kompletním 4kanálovým kamerovým systémem chránícím majetek, nepotřebujete žádné další zařízení, sledování… Více informací

 Skladem
2 900
ks
Katalogové číslo:
E-015
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Sledujte online co se děje ve vaši domácnost, chatě, chalupě, skladu, obchodě nebo kanceláři on line. Tento set je kompletním 4kanálovým kamerovým systémem chránícím majetek, nepotřebujete žádné další zařízení, sledování kamer je možné  připojením buď ke klasickému monitoru přes VGA konektor nebo LCD TV přes HDMI kabel ve FULL HD rozlišení: 1920x1080. Výstup kamer lze jednoduše sledovat pomocí aplikace v reálném čase na mobilních zařízeních Android i Apple. Ovládání je velmi jednoduché a rychle si jej osvojíte. V tomto případě připojíte jednoduše set k Wi-fi přes síťové rozhraní RJ45.

Set neobsahuje HDD-nutno dokoupit zvlášť (cena cca 1000,- Kč) – v ovládacím boxu je příprava na disk, snadno jej vložíte a instalujete sami.

Ovládání nabízí mnoho funkcí - možnost nastavení snímání na nepřetržitý režim nebo pouze během pohybu v prostoru nebo časově ohraničené. Samostatné nastavení rozlišení a rychlosti snímkování pro každou kameru  zvlášť, detekce pohybu. Snímání obrazu probíhá ze všech 4 kamer nebo jen z vybraných, možnost nastavit automatické mazání záznamu od nejstarších záznamů. Každá kamera má samostatně nastavitelný jas, kontrast, sytost barev + další funkce. Ke každé kameře je dodáván držák se dvěma možnostmi upevnění  a se spojovacím materiálem, 20m kabel pro připojení k ovládacímu boxu.

Obsah balení:

-4x barevné Digital IR Color AHD kamery, pevný objektiv 3,6 mm (75° úhel záběru), 24 infra Led pro noční vidění, pohybový senzor, rozlišení: 1MP = 1280x720,

-12V/2A adaptér + rozbočka se 4 vývody na napájení kamer

-Ovládací box, do něhož jsou kamery připojeny a jenž připojíte k monitoru, tv nebo na wi-fi, případně doplníte HDD diskem.  Box je opatřen  2x USB, 4x BNC konektory pro připojení kamer, 4x audio vstupem pro mikrofony (nejsou součástí balení), 1x audio výstup, 1x BNC video výstup, RJ-45 pro internetové připojení k routeru, RS485.

-Ovládací myš

-12V/2A napájecí adaptér pro napájení ovládacího box

-4x kabeláž ke každé kameře 20m

-dálkový ovladač k ovládacímu boxu

Bezpečnostní set kamer 4ks (2) Bezpečnostní set kamer 4ks (3) Bezpečnostní set kamer 4ks (4)

Uživatelská recenze produktu Bezpečnostní set kamer 4ks

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů