Alkohol tester

Alkohol tester (2)
  • Alkohol tester (2)
  • Alkohol tester (1)

Digitální osobní alkohol tester je vhodný pro měření hladiny alkoholu v dechu před jízdou automobilem, náhodným orientačním zkouškám zaměstnanců v práci či pouze pro vaši kontrolu po vydařené noci.. Díky jeho malé velikosti… Více informací

 Skladem
279
ks
Katalogové číslo:
AP-009
EAN:
5901785366013
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Digitální osobní alkohol tester je vhodný pro měření hladiny alkoholu v dechu před jízdou automobilem, náhodným orientačním zkouškám zaměstnanců v práci či pouze pro vaši kontrolu po vydařené noci.. Díky jeho malé velikosti jej můžete mít stále pro jistotu u sebe. Je také originálním dárkem, kterým nepohrdne žádný řidič - ať už začínající nebo zkušený.

Po zapnutí spustí tester funkci Warm UP - nabíhá a zahřívá se po dobu 10 vteřin a odpočítává čas na displeji. Poté přístroj zapne funkci BLOW s doprovodným zvukovým signálem - přístroj je připraven k použití. Vdechujeme vzduch po dobu 3 - 5 vteřin, poté se na LCD displeji zobrazí přesný výsledek. Bude-li překročen povolený limit obsahu alkoholu, dojde k zapnutí alarmu. Rozsah měřeníje 0,00 - 1,90 ‰ a výsledky se zobrazují v promile (g/l). Pro šetření baterie je přístroj vybaven funkcí automatické vypínaní.

Alkohol tester (1)

Uživatelská recenze produktu Alkohol tester

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů